õpetan jaapani keelt!

Hakkan nüüd Multilingua keeltekoolis jaapani keelt õpetama. Vaadake SIIT ja tulge õppima!  
Aga muidu on plaan seenele minna. Järgmisel nädalal tulevad Sho vanemad ja algul mõtlesime, et nädalavahetusel sõidame koos Saaremaale. Aga täna koeraga naabruse metsatukas jalutades tuli parem plaan. Seenemetsa sõita ja pärast kodus seened ära süüa. 
Aga kus on seenemetsad, kus? 
Sho on hullem seenehuviline, ta kunagi Soome metsas tegi pilti kõikidest seentest, mida ta nägi – ja neid seeni oli palju. Siis tahtis teha puust või millestki vaibaseeni, mille magnetiga vaibale kinnitad. Siis on seenevaip. 
Minule meeldis väiksena vanaemaga koos seeni korjamas käia, ainult süüa neid ei tahtnud. Täisealisena pole ma mitte kordagi seenel käinud, täitsa jama. Süüa meeldib.
Igatahes Shol on nii eestikeelne kui soomekeelne juhend seenekorjajale ja miks mitte võtta see metsa koos ämbriga kaasa. 
Selline plaan. 
Panen lõpetuseks ühe Maarja-õpetab-nüüd-jaapani-keelt reklaampildi ka. 

9 thoughts on “õpetan jaapani keelt!

 1. Numbrid leiab Multilingua kodulehelt ilusti üles. http://multilingua.ee/hinnakiri/Aga kui veel mingeid küsimusi (näiteks tunni sisu kohta) tekib, siis võib mulle kirjutada e-kirja. Aadressi leiab blogi paremalt servalt 🙂 Tänkju pilti kiitmast, “pool-seljaga” on mu kõige fotogeenilisem poos 😉

  Like

 2. Eiolenii. Maarja-chan on igast otsast kaunis ;D (olen 200% kindel, et sa mind ei usu, aga olen sellele vaatamata loll ja aus)Huvi asja vastu oli umbes 50:60, kuni “kirvepoisse” nägin…ja kindlasti leian enda jaoks veel mõned põhjendused, et sisemised huvi-jäägid ära tappa… aga kes teab, võibolla kunagi kauges tulevikus…

  Like

 3. Siis seame tõesti sammud Nõva metsadesse! Aitäh, Epp, ja tervitame vastu! :)Eks individuaaltunnid ole natuke kallis lõbu tõesti, aga kui tuleb grupp kokku, siis juba taskukohasem ehk…

  Like

 4. individuaalõpe 24.15/tund grupis 25.10 – ma kas ei tunne numbreid, või on siin midagi väga valesti.

  Like

 5. See summa jaguneb grupis õppijate vahel ära.Grupitund on alati odavam kui individuaaltund. Oleks teistpidi, oleks küll natuke imelik.

  Like

 6. see võiks siis kuskil kirjas olla, et jaguneb, sest mina, kui valge inimene, eeldan, et hinnakirjas on ühe näo käest nõutav summa.

  Like

 7. Eks sinu küsimus viis hetkeks mind ennastki segadusse, nii et hinnakirja selgem vormistus kuluks vist tõesti ära.Keeltekooli koduleht pole küll minu vastutusala, aga blogi on, nii et kordan seda järgmises postituses valgete inimeste jaoks eraldi üle.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s