enesepromopäev

Võtsin julguse kokku ja tegin blogile FB lehe. Tegelikult oleks tahtnud juba mingi kuu-paar tagasi teha, aga enda promomine võtab nii palju julgust, et ma ei saanud tükk aega hakkama. 
Aga nüüd otsustasin, et pigistan silma kinni võimaluse suhtes, et ainult kolm inimest maailmas laigivad mind (jaajaa, “mitte sind aga sinu blogi, ära võta isiklikult!”) ja korraldasin promopäeva.  
Sest nii hea on vahel lihtsalt linkida mingit lugu. Eriti, kuna viimasel ajal on jaapani muusika jälle teemas, sest ma lähen varsti Tartusse DJks. Aga sellest kunagi hiljem.
Või öelda lihtsalt ühe asja. 
Ja FB albumisse saab fotosid lihtsamini suures koguses lisada. 
Ja ma saan vähemalt natukene aimu, kellega ma räägin.
Seda siis lisaks klassikalisele uue postituse teavitusele, mida seal jagada saan ilma, et ma peaks tülitama inimesi, kes on mu friendid. 
Ma ei ole seni tülitanud ka! Täna teen küll erandi: on promopäev. 
Lisaks ütlen etteruttavalt, et isa raamat ilmub varsti ja ma panin blogi paremale ribale klikitava pildi ka. Aga ka sellest täpsemalt kunagi hiljem. 
Nagu näete, tuunisin blogi ka natuke. See kass elas Tokyos minu lemmik sushikoha vitriinis. 
Otsisin Sho abiga parasjagu pilti, mida blogisse riputada, kui tuli Lonni Sho juurde oma klassikalise  “niisama panen lõua su põlvele” võttega. Oleks kohe selle pildi kassi asemel pannud, aga see ei olnud kitsa ribana äge. 

2 thoughts on “enesepromopäev

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s