hea tuju

Ma ei tea, kes on meie pere nõrgim lüli (küllap mina), aga tugevaim on Marie. Mina natuke haige, L. jälle täitsa haige, S. ühe käega. Ainult Marie naeratas laialt ja läks lastehoidu.

Ma veetsin pool päeva täitsa siruli, L. ja S. tegutsesid igaüks vaikselt omaette. Mõtlesin, et kunagi tuleb aeg, kus võin seitse või viis… või vähemalt kolm päeva järjest ainult iseendale mõelda ja mitte kellelegi aru anda. Millal, ei tea, aga ükskord.

Siis tuli end kokku võtta, sest tegelikult oli ülikoolipäev.

Mul pole erilist kogemust zoomiga olnud, ainult väikse seltskonnaga harvad koosolekud. Aga täna esimest korda osalesin suurel loengul zoomi-kuulajana ja kohe tundus, et vabalt võin teha kõik vead, millega meemide kaudu tutvunud olen. Avatud mikrofon, püksata, vale vestlusaken, porno… andke mulle vaid aega ja kõike saab. Zoom on metsik lääs.

S ja L läksid õhtul Mariele järele ja jäid koju tulemise asemel parki mängima. S. ütles, et ma neile autoga järele tuleksin. Ütles, et pargis istub tuntud poliitik. Ma ütlesin, kirjelda, milline. Seletas: naine, punane tiim, kord presidentikandidaat, kord sõitsime koos temaga Jaapanisse.

Sõitsin neile järele ja üürgasin mingile Relax FM raadio loole koledalt teist häält laulda. Kaks asja heidan raadiole ette. Esiteks – raadiojaama nimest lähtuvalt hindan iga uut laulu kuulates, kas see on lõõgastav. Ja tihtipeale ei ole. Teiseks, iga laulu järel keegi ütleb, Relax FM – ei mingit juttu, ainult muusika. ÜTLEB. Kokku tuleb päris palju juttu.

Aga jaa, tuju hea, pargis mängisidki mu kallid ja poliitik istus oma väikestega. Mul oli haruldaselt jutukas tunne ja küsisin Sholt, kas peaks teda tervitama, kas oleks põhjust. Sho ütles, et tegelikult ta tegi talle kunagi jaapanikeelse vikipeedialehe. See oli piisav põhjus.

Muidu ma ausõna tuntud nägudele tormi ei jookse, aga ma olin täitsa kindel, et teda pigem rõõmustab kui kurvastab, kui jaapanikeelsest wikist kuuleb. Rõõmustaski.

Miks mul nii hea tuju on, imestan endiselt. Kõik on haiged ja väsinud ja nädalavahetuse suured plaanid tuli katkestada ja…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s