neli neljast

Mittetäielik nimekiri väljenditest, mida ma ei kannata: “ajab mul sita keema”, “pani rohud peale”… oi, kuulge rohkem ei tulegi pähe.

Esimene väljend, sest mul on liiga hea fantaasia. Kujutan hästi ette keevat rooja selle inimese soolestikus ja kui ebamugav põletav tunne see võib olla. Tõenäoliselt keemistemperatuuril sitt tapab selle inimese, väga ebameeldiv viis suremiseks, peaks ütlema. Kui teha kehvade suremisviiside edetabel, oleks suht kõrgel kohal.

Huvitav, mis oleks kolm kõige kehvemat viisi. Siin peaks muidugi sõna “kehv” ära defineerima enne, variante oleks mitmeid.

Teine, sest rohtu ei panda ometi peale. Või pannakse? Arst “kirjutab rohu välja” – vist – ja ma “võtan rohtu”, juhul kui ma seda just tõesti peale ei määri.

See on valus teema. Ma tõesti tõesti vahepeal ravisin end ka ja tundus, et saan terveks, aga nüüd on järjest haigem tunne. Ravi või ära ravi.

Sho teatas koju tulles, et ta jääb ka haigeks kohe. Nii et praegu on neli neljast.

Ainult et ma pean ikka tegelema igaöiste košmaaridega, mida Marie mulle korraldab. Luukas ka on otsustanud nüüd kord öö jooksul üles ärgata ja väga alarmeerival häälel “emme” kriisata.

Täna hommikul tuli raadio Tallinnast nii lahe laul – “Shake It All Down”, Ashley Daneman. Nii võimestav kuidagi, terve päeva kuulasin.

One thought on “neli neljast

  1. Pingback: valisin ära

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s