fiktsioon

Täna mõtlesin, et olen elustiililt socialite. Ainult rahata, heategevusüritusteta, stiilita, graatsiata… missioonitundeta, haa!

Okei, ma olen lihtsalt sotsiaalne ja töötu. Mitte et valimatult igale peole läheks. Hea, kui on korraga selline arv inimesi, et saab päriselt juttu ajada. Kõige parem – üks.

Vahele. Teate, mis on blogi kirjutades mu viimase aja suurim julgustükk? Panna vastu tungile lisada “haha” või “hehe” või “hõhõ”, kui ma nalja teen. Pomisen nagu mantrat: usalda lugejat, usalda lugejat, usalda lugejat… Täna tuli “haa!” ikka ära.

Sõber käis külas, rääkis, et luges raamatust kurba lugu lehmast ja nuttis lennukis maski sisse. Ise mõtles, et mis totrus, see on ju väljamõeldud lehm.

Teine sõber hiljuti rääkis, et andis õele oma lugu lugeda ja teda kurvastas lõpp. Sõber tahtis õde lohutada, et tegelaste elu läheb edasi ja tulevikus juhtub ehk häid asju. Aga siis mõtles, et neil pole ju tulevikku. Sest neid pole olemas. Millest me ometi räägime.

Keerulised lood.

Muusikapäevik: Ane Brun – To Let Myself Go. Loo esimene lause on mul aastaid kummitanud ilma, et ma mäletaks, kust seda kuulsin. Nüüd Spotify pakkus, et tahad äkki seda ka kuulata.

11 thoughts on “fiktsioon

 1. Lubasin endale just eile, et järgmine kord, kui su blogis sõna “misjoon” näen, siis küsin – mis värk sul selle kirjapildiga on?

  Like

  1. Aa fakk ma olen misjonist ja missioonist mingi sulami teinud tõesti. Hea, et postituse pealkirjaks fiktsjoon ei pannud.
   Tänan osutamast, oleks nii veel mõned korrad edasi pannud kindlasti.

   Like

   1. Parandasin tuimalt ära kõik kohad kus mäletan et olen seda sõna kasutanud. Liiga piinlik ja oh miks keegi varem ei osutanud.
    Kusjuures olen vanasti ÕSis konnanud, et mitte misjonit ja missiooni segi ajada. Aga tundub, et pole pikaajalist mõju olnud sel kondamisel.

    Like

 2. Ma ka mõtlesin miskit sarnast missiooni/misjooni kohta, et küllap on see osa Maarja peenetundelisest huumorist ja ei hakanud osutama 😀

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s