deit

Täna sain kokku sõbraga, keda hellitavalt oma Tartu armukeseks nimetan. Ja täitsa juhuslikult õnnestus mul talle muljet avaldada, nagu oleksime päris deidil. Spontaanselt võtsin kaks tõukeratast (ta polnud kunagi sõitnud) ja kimasime läbi Kalamaja jaapani restorani.

Kuna võtsime ratta, jõudsime liiga vara ja restoran oli veel suletud. Aga pole probleemi – ma juhatasin ta Noblessneri sadamasse jalutama ja taevast imetlema.

Pilved olid nagu mäed taamal, aga üks taevanurk oli tumehall ja seal välgatas äike.

Restoranis seletasin menüüd ümber ja tegin mänedžeriga jaapani keeles nalja, mis jättis kõrvalt ekstra eksootilise mulje.

Ühesõnaga, maksimumpunktid mulle.

Pärast läksime Telliskivisse džinni jooma. Teise klaasi tellisime ka, sest mõtlesime, et jõuame, aga siis oli järsku 15 minutit rongini, nii et kulistasime klaasitäied ühe korraga alla, jooksime hingeldades igaüks oma rongile ja alles siis jäime purju.

Deidi kõige kuumemad teemad olid kolme laiba lahkamine, mille tunnistajaks tema hiljuti oli – ja hüpnoos.

Mulle meenus, et kunagi kuulasin mingit podcasti, mis inglise keeli öeldes mu meele ära puhus.

Otsisin selle üles ja kuulasin nüüd uuesti. Ikka hullumeelne.

Derren Brownil on mitu Netflixi dokumentaali, aga ma isegi ei taha neid näha. Piisab täiesti sellest, kuidas ta neid podcastis kirjeldab.

Mäletan, et see vestlus pani kunagi mu jaoks viimase põntsu vaba tahte küsimusele.

Kennedy mõrvar olla väitnud, et CIA ta hüpnotiseeris. Brown teeb eksperimendi, kas on võimalik kedagi hüpnotiseerida ja mõrva sooritama panna. Leiab inimese, tekitab samad trigger punktid, mis väidetavalt Kennedy mõrvaril ja vaatab, kas too laseb saalitäie inimeste ees Stephen Fry maha.

Lasebki.

Nagu näete, mulle viimasel ajal meeldib asju nummerdada, nii et mõtlesin, et muidugi ma teen parimate podcastide edetabeli. Kas TOP 3 või 5 või 10, ei tea veel.

Derren Browni oma on kindlasti üks. Ma tean veel kaht, mis kindlasti nimekirjas on. Aga rohkem ei tule praegu pähe ja võib-olla ei peagi rohkem olema, näis.

Hea asi, millega oma pead vaevata. Nii et hakkab jälle pihta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s