saamatu

Lemmik vestluste TOPis on Michael Pollan. Ma arvan, et esimesena kuulasin temalt jälle vestlust Rogani podcastis. Olen sada korda öelnud, et “How to Change Your Mind” on mu lemmik raamatupealkiri. Selle ilmumise ajast ja neil teemadel vestlus ongi. Põnevad psühhedeelsed teemad, muidugi, aga lisaks ka see, mis ta taimedest räägib ja…

Hiljem, kui ta kuskil on olnud, olen rõõmuga kohe kuulama tormanud. Olgu siis Sam Harrise või Tim Ferrissi pool või Rogani juures uuesti .

Ja kunagi kirjutasin, kui väga mulle meeldis tema kofeiini-essee.

Muidu, mul on mingi madalseis ja ma püüan seda küll lahendada natuke-haaval, aga täna olin suurema osa ajast ikka täiesti kasutu naine ja ema. Looder ja muidusööja. (Söön ma viimasel ajal kõike ja palju.)

Selle töö sain küll kenasti tehtud, mille pärast vahepeal paanika kerkis. Aga ikkagi. Kasutu ema ja naine.

Olen siin korduvalt maininud, aga ütlen uues sõnastuses: mu autoremonditöökoda arvab, et ma olen idioot. Ja neil on õigus. Kõik asitõendid viitavad sellele.

Alles hiljuti sai auto aku tühjaks, sest jätsin ühe tule põlema ja siis automees käis mind päästmas ja akut laadimas.

Aga nüüd ikka aku muudkui tühjenes – isegi kui tegime korralikud pikad sõidud – ja ma mõtlesin, et peab olema katki.. Viimasel hetkel, kui pärast bussiga maadlemist päike silma paistis ja sirmi ette tõmbasin, nägin, et sirmi sees oleva peegli luuk on lahti.

Luuki avades läheb peegli kohal väike tuli põlema ja – puusalt pakun – kuni luuki ei sulge, seni see põleb. Päevi ja päevi järjest.

Ja ma ei märganudki seda mitte kunagi. Suvel pole ju nii pime ka, et sirmi alt valguskuma võiks näha olla.

Saamatu.

7 thoughts on “saamatu

 1. “How to change your mind” on nüüd ka Netflixis ja kui see teema huvi pakub, siis soovitan Adventures Through The Mind podcasti.

  Ja tore on sinu mõtteid lugeda!

  Like

  1. Sul on õigus! Täna kontrollisin. Nii et vajan kas akut või autot ja võtaks selle Mazda kohe, kui kogu raha poleks Jaapani lennupiletitele kulunud 😀

   Like

 2. A-a-aga liising on ju olemas. Ühte panka liisingutaotlus, teisest väikelaenuga sissemaksu raha ja elu on nagu lill. …üks võimalus on ka rikas mees tanki panna 😉

  Like

   1. Ei ole minu, täitsa swedbanki oma …aga jah, olude sunnil tuleb temast loobuda. Korteri remont ei tee ennast ise ja ehitusmaterjalid /-mehed on ju hindamatud.
    Alati on ju võimalus maha istuda ja otsus korralikult läbi kaaluda.Kusjuures swedist kuni 20K€ küll veidi suurema intressiga, kui liising, aga lihtsalt ja ilma paberimajanduseta.
    Ma olen elus 2x lennanud. Ei. Taha. Meenutada.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s