romantilised mehed

Ma veebruaris postituse lõpus mainisin, et mind vaevab miski, aga ei öelnud siis veel, mis.

Kõik teavad The Goo Goo Dollsi laulu “Iris”. Isegi kui pealkirja ei tea, lugu ikka teate.

Algab sõnadega “And I’d give up forever to touch you”.

Kas on midagi romantilisemat!

Vahepeal ütleb: you’re the closest to heaven that I’ll ever be.

Siis ütleb “when everything’s made to be broken, I just want you to know who I am”

Aaa ja siis ütleb veel “And you can’t fight the tears that ain’t coming or the moment of truth in your lies.”

Kuulasin seda ja mõtlesin: uskumatu, millised tunded. Huvitav, kes on see õnnelik naine Iris, kelle vastu laulja seda kõike tundis ja sõnadeks vormis.

Guugeldasin ja sain teada, et solist kirjutas lihtsalt loo filmile City of Angels, mis räägib sõna otseses mõttes ingli ja inimese armastusest. Nii et I’d give up forever to touch you on sõnad stsenaariumi järgi.

Kõik teavad Chirs Isaaki laulu “Wicked Game”. Võib-olla jälle mitte pealkirja järgi, aga the world was on fire and no one could save me but you ja I don’t want to fall in love… with you.

Kas on midagi kuumemat!

Kes on küll see naine, kelle vastu autor kõiki neid tundeid tundis?

Miks ometi guugeldasin. Üks naine helistas öösel, et astub läbi ja ta ütles okei ja kirjutas selle laulu enne, kui naine läbi astus.

Kui ma näiteks guugeldaks välja sada kõige romantilisemat laulu, siis mitu protsenti neist oleks üldse päriselt kogetud armastuse lood ja mitu lihtsalt, et ma vaatasin filmi või ma mõtlesin korraks, et mis oleks kui oleks armastus.

Võib-olla päriselt nii tugev armastus võtab sõnatuks lihtsalt. Nii tugev kirg ei laseks end lauluks artikuleerida.

Ma loodan, et see on tõsi, sest ma palusin teisipäeval, et Sho mulle midagi tõeliselt romantilist ütleks. Neljapäeval tuletasin palvet uuesti meelde. Praegu on laupäev, aga ikka ootan.

Vean kihla, et ta tunded on lihtsalt nii tugevad, et sõnad ei tule välja.

9 thoughts on “romantilised mehed

 1. Ma kunagi tahtsin, et mees ütleks mulle midagi ilusat, midagi sellist, mille poolest just mina väga hea ja eriline olen.
  Mees mõtles, mõtles, pikki minuteid mõtles ja ütles: no sa ahjulõhet oskad väga hästi teha…

  Liked by 4 people

 2. Ritsiku mehele +1, sest ta oli yhekorraga nii aus kui tegi komplimendi.
  Oo, laulukirjutajad. Ma olen ka laulutegija. Ongi nii, et sulle tuleb pähe mõte, kui sa ootad kedagi, koged mingit veidi ebatavalist olmesyndmust, kuuled sind puudutavat laulujuppi – ja siis pääsevad su peas valla Deemonid. Mina olen synesteetik ja see deemonivärk tähendab, et vainusilma ees rullub lahti hämar ruum, milles pulseerib meloodia ja seal hakkavad moodustuma sõnakujundid, ja siis hakkab pihta laulutegija piin – väljendid peavad olema nii rytmis kui riimis, ja samas ei tohi emotsioon kaotsi minna!!! Ma olen sellest oma lauluplogis kyllalt kirjutanud ja kuna ma ei mõtle lausetes, vaid kujunditest, piltides ja meloodiate, siis puudutab lauluteema mind ALATI, ykskõik, kus sellest ka ei räägita.
  Kuulsatel poistel on lihtne, nemad saavad kasvõi terve päeva oma lugu viimistleda. Mina elan maailmas, kus naistel pole õigust pere kõrvalt ei haridust omandada, loovisik olla ega ennast mistahes viisil eksponeerida, ka eluase ei tohiks naise oma olla, sest see võtab meestelt ära nende mehelikkuse. Aga ma ei lase ennast sellest häirida, ikka teen laule edasi ja mängin mõnikord isegi mõne pilli. Meeldiv tutvuda.

  Like

  1. Oo põnev-põnev, aitäh jagamast! Ma ka tunnen end nahhaalse inimesena, kui ma midagi tahan teha, mis pole majapidamise, laste kasvatamise või raha teenimisega otse seotud.

   Like

 3. võib-olla mitte nii erutavalt romantiliste sõnadega aga minu arust vägagi kaunis lugu on George Harrisoni “Something”. oli päris armastus oma naise vastu ja hiljem kui too Claptoni käte vahele jõudis kirjutati veel üks menukas lugu! milline jumalanna

  Like

 4. Minu lemmik, mille kohta ma siiani ei oska öelda, kas see oli üliromantiline või sirge seljaga lati alt läbi põrutamine.

  Mina: ütle mulle midagi ilusat
  Mu crush: sina

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s